У Шполі п’яний водій в’їхав у автівку
18 Березня 2015, 10:42
0
У понеділок, 16 березня, близько 18.00, у Шполі по вул. Артема біля будинку №10, водій автомобіля «ВАЗ-2109», 28-річний житель Кам’янського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21063», під керуванням 27-річного жителя Шполи, який рухався попереду в попутному напрямку. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДАІ.
Внаслідок пригоди водій автомобіля «ВАЗ-21063» отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій поперекового відділу хребта. Не госпіталізований.