На Золотоніщині горіла надвірна споруда

18 Березня 2015, 12:41
0

18 березня о 01:00 в селі Бубнівська Слобідка на території приватного домоволодіння на вулиці Постишева сталася пожежа у надвірній споруді. На місце події оперативно прибули рятувальники Золотоніської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС, які о 04:31 повністю ліквідували займання. Вогнеборцям також вдалося запобігти поширенню вогню на поруч розташований сарай.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.

Як з’ясувалося до пожежі призвело порушення правил пожежної безпеки господині, яка того дня поруч із дровником спалювала сміття.. У результаті пожежі вогнем знищено надвірну споруду та 3 м.куб. дров.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x