Мобілізовані жителі Драбівщини відправились у навчальний центр
18 Березня 2015, 14:47
0
17 березня відбулося чергове відправлення мобілізованих драбів\’ян у навчальний центр, де вони отримають військову підготовку для захисту України.
Про це «Нова Доба» дізналася в Драбівській РДА.
Захисників Батьківщини прийшли провести голова райдержадміністрації Іван Гайдай, селищний голова Василь Хмара батьки та рідні. Керівник району побажав воїнам – новобранцям з честю нести високе звання захисника та живими й здоровими повернутися до рідних домівок.
Настоятель церкви Серафима Саровського протоієрей Дмитро Івануса благословив земляків на захист рідного краю, побажав, Божого благословення і подарував духовні обереги. Кожен із них отримав, як символ перемоги, прапор України з побажанням повернутися додому живими.