Смілянські депутати прийняли рішення про безкоштовне харчування в школах дітей-переселенців
17 березня 2015 року відбулася чергова тридцять восьма сесія Смілянської районної ради шостого скликання. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській обласній раді.
Заслухавши звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Рак про виконання районного бюджету за 2014 рік, депутати рекомендували сільським радам району, райдержадміністрації вжити заходів щодо стабілізації економічної ситуації у поточному році, мобілізації всіх наявних джерел з наповнення місцевих бюджетів тощо.
Депутати внесли зміни до ряду районних комплексних програм: функціонування центру надання адміністративних послуг; «Турбота»; забезпечення енергоефективності Смілянського району та відповідні зміни до районного бюджету на 2015 рік.
Ними також прийнято рішення зокрема з організації літнього відпочинку учнівської молоді, безкоштовного харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх шкіл, а саме дітей, переміщених із зони АТО, та дітей, батьки яких є учасниками або загиблими під час проведення антитерористичної операції.