Уночі з зони АТО повернулися черкаські бійці

18 Березня 2015, 11:23
0

У ніч проти 18 березня додому із зони антитерористичної операції повернулися демобілізовані бійці 14-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних сил України. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті vikka.ua.
Уночі з зони АТО повернулися черкаські бійці

73-ох бійців із Черкас зустріли містяни на Соборній площі. Військові були на Сході рівно рік.
Уночі з зони АТО повернулися черкаські бійці

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 14.01.2015 № 15/2015 \”Про часткову мобілізацію\” у період від 18 березня до 1 травня 2015 року планується проведення звільнення в запас (демобілізація) військовослужбовців, призваних на службу на особливий період.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x