Шпола приймала ігри чемпіонату України
19 Березня 2015, 21:07
0
Нещодавно в Шполі проходили ігри чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат І ліги, в яких взяли участь команди з Черкас, Городенуи, Тального, Могилева-Подільського. Шполянщину представляли дві команди — «Жайвір» зі Шполи і «Ніка» з Матусівської ДЮСШ.
Ігри проходили в цікавій безкомпромісній боротьбі, що приносила задоволення численним вболівальникам, які прийшли підтримати юних спортсменок. Команда Матусівської ДЮСШ «Ніка» з села Лебедин стала срібним призером, а очолила турнірну таблицю ще одна команда господарів — футбольна команда «Жайвір».
Всі команди отримали солодкі призи від Шполянського заводу продтоварів, а переможці — кубки, медалі та дипломи.
Катерина Вальчиковська