Смілянин вибіг на дорогу і потрапив під колеса «Рено»

20 Березня 2015, 15:19
0

19 березня, близько 20.00 год., в м. Сміла по вул. Мазура, водій автомобіля «РЕНО КЕНГО», 32-річний житель м. Сміла, скоїв наїзд на пішохода. 48-річний житель с. Холоднянське раптово вибіг на проїзну частину.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.

Внаслідок пригоди пішохід, отримав перелом гомілки. Доставлений до Смілянської ЦРЛ.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x