Смілянин вибіг на дорогу і потрапив під колеса «Рено»
20 Березня 2015, 15:19
0
19 березня, близько 20.00 год., в м. Сміла по вул. Мазура, водій автомобіля «РЕНО КЕНГО», 32-річний житель м. Сміла, скоїв наїзд на пішохода. 48-річний житель с. Холоднянське раптово вибіг на проїзну частину.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.
Внаслідок пригоди пішохід, отримав перелом гомілки. Доставлений до Смілянської ЦРЛ.