Агроформування Черкаського району розпочали підживлення озимих культур
22 Березня 2015, 17:03
0
За останніми даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, під урожай 2015 року було посіяно усіма категоріями господарств озимих культур на площі 18357 тис. га.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.
З них озимої пшениці і тритикале – 7821 тис. га, озимого ячменю – 395 га, жита – 122 га. Крім того, технічних культур – 8737 га. У господарствах розпочато роботи по закриттю вологи. Загалом, по району закрито вологу на площі 5976 га, у тому числі 210 га багаторічних трав, та проведено передпосівний обробіток ґрунту.
Підживлення вже отримали озимі пшениця, ріпак, ячмінь та багаторічні трави загальною площею 7661 г.