У Черкасах сталася пожежа в пожежників

21 Березня 2015, 16:13
0

Зараз рятувальники гасять пожежу в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Чорний густим дим простягнувся над мікрорайоном Луначарським, тому на навчання це аж ніяк не схоже. Пожежа сталася на подвір’ї чи спортивному майданчику ВНЗ. З вікон будинків було видно велике полум’я, нині вже згасло, лише клубочиться дим. За словами жителів району, курсанти палили сміття й загорілася вишка, на якій вони тренуються.
Чекаємо офіційний коментар, що ж насправді сталося.
У Черкасах сталася пожежа в пожежників

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x