На Драбівщині знову відправили мобілізованих

23 Березня 2015, 19:32
0

20 березня відбулась чергова відправка мобілізованих військовозобов’язаних жителів Драбівського району.
Вже традиційно захисників Батьківщини проводжали до війська голова райдержадміністрації Іван Гайдай, селищний голова Василь Хмара, представники районної влади, родичі та друзі.

Про це «Нова Доба» дізналася в Драбівській РДА.

Благословив мобілізованих настоятель церкви Святого Серафима Саровського Дмитро Івануса.
Новоприбулі проходитимуть навчання в спеціальних центрах підготовки та перепідготовки, після якого відбудеться бойове злагодження, що дозволить визначити рівень освоєння навичок, загальної готовності військовослужбовців.
Наступне розподілення у військові частини вже відбуватиметься з урахуванням військових спеціальностей бійців, і тільки після того будуть направлятися на виконання бойових завдань.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x