У кафе Носачева живцем згоріли двоє людей
24 березня близько 1:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання в кафе «Оріон» на вулиці Леніна села Носачів.
Ще до прибуття вогнеборців випадкові перехожі, які побачили вогонь у приміщенні, з палаючої споруди зуміли винести у безпечне місце двох людей, 41-річну працівницю закладу та 33-річного місцевого жителя. На жаль, врятувати життя потерпілим не вдалося. Для ліквідації пожежі на місце події прибули рятувальники Смілянської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС та місцеві пожежні команди з сусідніх сіл Ташлик і Сердюківка. Спільними зусиллями вогнеборців пожежу о пів на п’яту було ліквідовано.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.
Серед версій причин пожежі розглядається підпал. На місці події працюють оперативно-слідчі групи УМВС та УДСНС.