На Жашківщині селяни палили сухе листя, а спалили тонну соломи

26 Березня 2015, 06:53
0

24 березня о 16:30 в селі Леміщиха на Жашківщині на відкритій території приватного домоволодіння на вулиці Молодіжній загорілася скирта соломи. Ще до прибуття вогнеборців, місцеві жителі намагалися власними силами ліквідувати займання, проте зрозумівши, що самим їм не впоратися, викликали рятувальників. Бійці ДСНС, які оперативно прибули на місце події, впродовж 40 хвилин ліквідували загорання та запобігли поширенню вогню на поруч розташовані споруди.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.

Як вдалося з’ясувати, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки господарями, які того дня неподалік від скирти соломи безконтрольно спалювали сухе гілля. Через відсутність контролю та сильний вітер полум’я поширилось на солому. У результаті пожежі вогнем знищено 1 т соломи.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x