У Черкасах затримали водія, що перевозив 55 літрів спирту

25 Березня 2015, 21:28
0

Співробітники взводу із забезпечення супроводження роти дорожньо-патрульної служби ВДАІ м. Черкаси затримали мешканця міста Черкас, який перевозив 55 літрів спирту без відповідних документів.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.

24 березня, під час несення служби по нагляду за дорожнім рухом в місті Черкаси по вулиці Канівська, інспекторами ДАІ був зупинений автомобіль «Фольксваген». Під час перевірки документів співробітники Державтоінспекції звернули увагу на нервову поведінку водія. В ході огляду транспортного засобу було виявлено, що в багажному відділені автомобіля знаходяться 11 пластикових пляшок об’ємом 5 літрів, наповненими прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Жодних документів на вантаж, а це 55 літрів спирту, водій співробітникам ДАІ не надав. За його словами, спирт він придбав для власних потреб.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського РВ.
За даним фактом проводиться перевірка.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x