Черкащани здобули перемогу на чемпіонаті України з велоспорту

З 16 по 19 липня в м. Біла Церква проходив комадний чемпіонат України з велоспорту на шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту. В цих змаганнях брала участь команда КДЮСШ № 2 ЧМР.

Виступ наших велосипедистів був дуже вдалим.

Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Майстер спорту України Новаковський Віталій в усіх видах програми серед юніорів здобув перемогу піднявшись на першу сходинку п’єдесталу в індивідуальній гонці на час 25 км, в груповій гонці 120 км та в парній гонці 25 км. Також за Віталієм 3 місце у гонці критеріум та 3 місце в командному заліку за сумою 4-х етапів разом зі своїми товаришами – Слюсаренком Вадимом та Підкуйком Андрієм.

Успішно виступив також і Рибарук Костянтин в категорії чоловіки – 1 місце в парній гонці 50 км, 4 місце в індивідуальній гонці на час 25 км.

За сходинку від п\’єдесталу зупинились ще двоє наших велосипедистів – Гнідашев Ярослав та Кошовий Руслан. Вони посіли 4 місце у парній гонці 25 км серед юнаків.

Вітаємо та бажаємо нових перемог нашим хлопцям та їх тренеру В.В. Степаненку!