На Корсунщині від вогню загинула пенсіонерка
27 Березня 2015, 09:25
0
25 березня о 15:00 в селі Буда Бровахівська, під час спалювання сухого хмизу у вогні загинула 80-річна жінка. Як з`ясувалось під час перевірки, пенсіонерка під час прибирання території вирішила спалити зібрані старі гілки та хмиз. Розпаливши багаття, пенсіонерка якій раптом стало зле втратила свідомість. Тим часом безконтрольний вогонь, поширившись по сухій траві, охопив територію на якій лежала літня жінка. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.
Тіло загиблої жінки виявила її сестра, яка й повідомила про подію рятувальникам. Для ліквідації пожежі підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій не залучались.