Корсунчани перекрили київську трасу

27 Березня 2015, 11:12
0

Жителі міста Корсуня-Шевченківського та району наразі перекрили трасу Київ-Ізварине.

З самого ранку тут з’явився пан Савченко, в.о. начальника обласного Держкомзему, намагався заспокоїти людей і уникнути акції протесту. Проте корсунчани не стали його слухати і звинуватили в тому, що він однаково працював і за попередньої влади в Держкомземі, тож теж несе відповідальність за все, що відбувається з землею в районі.

Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Зараз на дорозі вже лежать скати, люди збираються їх підпалити. На місці працють журналісти місцевих і центральних ЗМІ, тож маємо надію, що завдяки спільним зусиллям влада все-таки почує цих людей.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x