Двічі за добу займався ліс – на Золотоніщині та в Черкаському районі

27 Березня 2015, 13:21
0

Рятувальники протягом доби разом з лісниками ліквідували 2 загорання лісової підстилки

26 березня о 14:44 на території Дмитрівської сільської ради Золотоніського району співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №8 спільно з працівниками Вільхівського лісництва на 2 пожежних автомобілях ліквідували загорання лісової підстилки на площі 1 га.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.

Цього ж дня у Черкаському районі о 16:20 місцева пожежна команда смт.Ірдинь та сили Білозірського лісництва зупинили розповсюдження вогню по лісовій підстилці на площі 0,05 га.

В боротьбі з вогнем, який виник на території Черкаського обласного держлісгоспу, було задіяно 4 пожежних автомобілі, трактор та 23 чоловіка.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x