«Мерс» в’їхав у «Чері-Амулет», нагородивши водія шишкою
27 Березня 2015, 16:18
0
26 березня, близько 9-ої ранку, в м. Черкаси на перехресті вулиць Сєдова та Волкова, водій автомобіля «Мерседес-Бенц Е220», 56-річний житель м. Черкаси, виїжджаючи на головну дорогу, не надав перевагу в русі та скоїв зіткнення з автомобілем «Чері-Амулет», під керуванням 45-річного жителя м. Черкаси, який рухався по головній дорозі.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.
Внаслідок пригоди водій автомобіля «Чері», отримав забійну рану лобної ділянки голови та закриту травму грудної клітини. Не госпіталізований.