На Звенигородщині пошкодили пам’ятник Шевченку
27 Березня 2015, 16:57
0
Інформація про пошкодження пам’ятника надійшла сьогодні вранці. Зловмисники зрізали та викрали частину експозиції.
Про це «Нова Доба» дізналася в СГЗ УМВС у Черкаській області. 
На місці події працює слідчо-оперативна група Звенигородського райвідділу міліції.
Фото власного кореспондента «Нової Доби».