Уманчанин вкрав у товариша пістолет

30 Березня 2015, 18:05
0

Дільничні інспектори міліції встановили, що до скоєного причетний 33-річний товариш потерпілого, який гостював у нього напередодні.

До Уманського районного відділу міліції звернувся житель одного з сіл району, який повідомив про крадіжку пневматичного пістолету з його домоволодіння.

Про це «Нова Доба» дізналася в СГЗ УМВС у Черкаській області.

Як встановили правоохоронці, в день крадіжки у потерпілого гостював односелець. Покидаючи будинок товариша, після гучного застілля, зловмисник прихватив із собою пневматичний пістолет господаря будинку.

Наразі слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Речові докази вилучено. Зловмисник дає покази.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x