Уманчанин вкрав у товариша пістолет
30 Березня 2015, 18:05
0
Дільничні інспектори міліції встановили, що до скоєного причетний 33-річний товариш потерпілого, який гостював у нього напередодні.
До Уманського районного відділу міліції звернувся житель одного з сіл району, який повідомив про крадіжку пневматичного пістолету з його домоволодіння.
Про це «Нова Доба» дізналася в СГЗ УМВС у Черкаській області.
Як встановили правоохоронці, в день крадіжки у потерпілого гостював односелець. Покидаючи будинок товариша, після гучного застілля, зловмисник прихватив із собою пневматичний пістолет господаря будинку.
Наразі слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Речові докази вилучено. Зловмисник дає покази.
