В Умані демонтували пам’ятник Г.І. Котовському

31 Березня 2015, 22:06
0

30 березня було демонтовано пам’ятник радянському військовому та політичному діячеві Григорію Котовському, який 58 років простояв в м. Умані по вул. Радянській.

Про це «Нова Доба» дізналася в Уманській міській раді.

З метою уникнення актів вандалізму, які останнім часом все частіше вчинялися над пам’ятником, виконавчим комітетом Уманської міської ради 12 березня було прийнято рішення про перенесення пам’ятника Г.І. Котовському на територію Уманського краєзнавчого музею.

ДОВІДКОВО:

Пам’ятник Г.І. Котовському було встановлено в м. Умані у 1957 році. Автори: Е. Фрідман, Ю. Білостоцький.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x