Городищанин помер у військово-навчальному центрі
1 Квітня 2015, 08:01
0
28 березня у селі Дирдин поховали військовослужбовця Тараса Григоровича Понурка. Йому було лише 33 роки. Працював на пилорамі. На військові службу мобілізували зовсім недавно – 16 березня. Потрапив до військового навчального центру «Десна». Там захворів, після кросу йому стало зовсім погано, помер від пневмонії. У нього залишилася мати, дружина і двоє дітей. Прощання з земляком відбулося у сільському Будинку культури.
Про це «Нова Доба» дізналася на сайті Городище info.
Провести в останню дорогу прийшло багато людей, які знали Тараса. Хоч він загинув не на полі бою, проте усе-одно це жертва війни. Адже військкомати здійснюють мобілізацію саме через російську агресію проти України.