Канівчанин ловив рибу одразу 4 сітками

1 Квітня 2015, 10:04
0

Черкасирибоохороною спільно з працівниками Канівського РВ УМВС України в Черкаській області о 2 год. 00 хв. 28.03.2015 року на Кременчуцькому водосховищі в м. Канів Черкаської області поблизу шлюзового каналу було затримано громадянина, який займався виловом водних біоресурсів мисиновими сітками в кількості 4 штуки.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкасирибоохороні.

При огляді було вилучено водні біоресурси видів: судак – 1 шт., синець – 1 шт., лящ – 15 шт., плоскирка – 137 шт., плітка – 35 шт., окунь – 37 шт. загальною вагою 40 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству України внаслідок порушення природоохоронного законодавства, склала 11407грн.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x