У Золотоноші чоловік зазнав сильних опіків, спалюючи сміття

1 Квітня 2015, 11:00
0

Учора до Золотоніської центральної районної лікарні через отримані опіки звернувся 25-річний місцевий житель. Про це «Нова Доба» дізналася в Управлінні ДСНС в Черкаській області.

Сталося це після того, як чоловік вилив у мокре сміття керосин і сірниками його підпалити. За мить спалахнув вогонь, що охопив голову та кінцівки золотонісця.
Наразі чоловік з опіками ІІ ступеня на площі 10% тіла лікується.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x