Житель Золотоноші за торгівлю наркотиками може сісти років на десять

1 Квітня 2015, 12:22
0

Міжрайпрокуратурою до Золотоніського міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт відносно жителя м. Золотоноша, який підозрюється у незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненому повторно.

Про це «Нова Доба» дізналася в Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

Ця особа, будучи неодноразово судимою за злочини в сфері незаконного обігу наркотиків, вчинила нове кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 307 КК України.

Вчинення вищевказаного кримінального правопорушення карається позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x