Житель Золотоноші за торгівлю наркотиками може сісти років на десять
1 Квітня 2015, 12:22
0
Міжрайпрокуратурою до Золотоніського міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт відносно жителя м. Золотоноша, який підозрюється у незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненому повторно.
Про це «Нова Доба» дізналася в Золотоніській міжрайонній прокуратурі.
Ця особа, будучи неодноразово судимою за злочини в сфері незаконного обігу наркотиків, вчинила нове кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 307 КК України.
Вчинення вищевказаного кримінального правопорушення карається позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.