Золотоніській сироті повернули житло
В лютому 2015 року до міжрайонної прокуратури звернулась сирота з проханням допомогти відстояти права власності на спадкове майно, яке належало її матері.
За життя мати придбала недобудований житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями.
Про це «Нова Доба» дізналася в Золотоніській міжрайонній прокуратурі.
Після смерті матері відкрилася спадщина на майно, однак неповнолітня спадщину прийняти так і не змогла: правовстановлюючий документ не був зареєстрований в органах БТІ.
Міжрайпрокурор звернувся до суду з позовом про визнання права забудовника незавершеного будівництва з правом здачі його в експлуатацію та отримання на своє ім’я документів, що посвідчують право власності на незавершений будівництвом житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями.
Наразі позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі.