Золотоніській сироті повернули житло

2 Квітня 2015, 07:08
0

В лютому 2015 року до міжрайонної прокуратури звернулась сирота з проханням допомогти відстояти права власності на спадкове майно, яке належало її матері.
За життя мати придбала недобудований житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями.
Про це «Нова Доба» дізналася в Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

Після смерті матері відкрилася спадщина на майно, однак неповнолітня спадщину прийняти так і не змогла: правовстановлюючий документ не був зареєстрований в органах БТІ.

Міжрайпрокурор звернувся до суду з позовом про визнання права забудовника незавершеного будівництва з правом здачі його в експлуатацію та отримання на своє ім’я документів, що посвідчують право власності на незавершений будівництвом житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями.
Наразі позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x