18 медалей завоювали спортсмени Черкаського району на відкритому чемпіонаті з боксу

1 Квітня 2015, 17:39
0

У Черкасах завершився відкритий чемпіонат міста з боксу серед юнаків та юніорів. Вихованці районної ДЮСШ «Мрія» стали призерами та переможцями чемпіонату, завоювавши 4 золоті, 4 срібні та 10 бронзових нагород.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

З-поміж 115 спортсменів із Черкас, Умані, Жашкова та Київської області, які вийшли на ринг КДЮСШ «Вікторія», перші місця вибороли Віталій Лузан, Артем Бітько, Ростислав Веремієнко і Вадим Прокопенко; срібло повезли додому Дмитро Спаских, Станіслав Журба, Єгор Орлович, Владислав Старун; треті місця у Богдана Славича, Даніїла Ющенко, Максима Тараненко, Валентина Ковтуна, Іллі Ланчугова, Олега Іванцова, Андрія Кононенко, Тимофія Коновалова, Назара П`янтківського та Валерія Гладуна. Готували спортсменів тренери Сергій Шленчак та Борис Іскра.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x