Дві групи наркоторговців заарештовані на Черкащині

1 Квітня 2015, 17:03
0

За останній тиждень березня черкаська міліція затримала дві групи наркоторговців. Про це розповів очільник черкаської міліції Владислав Пустовар.

Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– 23 березня наш підрозділ по боротьбі з наркотиками в одному з районів області задокументував злочинну групу з 3 осіб, один з них – ромської національності. Усі – торгівці героїном. Проведено необхідні оперативні закупки, обшуки, у всіх трьох вилучено героїн і кошти від реалізації героїну, – розповів Владислав Володимирович.

За кілька днів, 28 березня, було арештовано ще 5 осіб по м. Черкаси.

– Це відомі в місті торгівці ацетильованим опієм. До цієї групи входили Льоня і Рая, якщо комусь ці імена знайомі, – прозоро натякнув головний міліціонер області. – З’ясовані канали збуту, проведено обшуки, вилучено кошти.
Справи передано до суду.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x