У черкаських браконьєрів вилучено 5 плавзасобів
Надалі це стане для них традиційним покаранням. Про це заявив очільник черкаської міліції Владислав Пустовар.
Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
– Браконьєрство на воді – найбільш притаманний для Черкащини злочин, бо маємо велике дзеркало поверхневих вод. За цей рік проведено вже 52 оперативно-профілактичні рейди. Виявлено 16 кримінальних правопорушень за ст. 249 (незаконне заняття рибним, звіриним або іншим промислом). Вилучено 5 плавзасобів, 25 заборонених знарядь лову. З 1 квітня починається нерест, тож діятиме тимчасова заборона на промисловий та аматорський вилов риби. Міліція пильнуватиме вдень і вночі з використанням всіх новітніх технологій. Попереджаю всіх осіб, у кого ще є бажання збагатитися під час нересту, крім звичайних заходів, будемо вилучати плавзасоби. Уже маємо відповідний штрафний майданчик. надалі ці плавзасоби будуть реалізовуватися на користь держави, заявив Владислав Володимирович.