Черкаські школярі сплели захисну сітку для АТОвців (ФОТО)
2 Квітня 2015, 11:15
0
До Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 завітали представники автомайдану та військові-черкащани. Про це «Нова Доба» дізналася з власних джерел.
Школярі долучилися до акції «Допоможи армії». З ініціативи учнів 8-А класу та класного керівника Катерини Володимирівни Черниш школярі протягом двох тижнів плели захисну сітку для наших військових у зону АТО. Сітку взяли в штабі самооборони й усі школярі долучилися до цієї справи.
Першого квітня школярі передали активістам та бійцям сітку, а також невеликі подарунки: вірші й малюнки зі словами подяки захисникам.











