1 квітня в Умані вітали довгожителів

3 Квітня 2015, 08:02
0

1 квітня, виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій привітав з 96-річчям Гаврила Мартиновича Чемериса та з 90-річними ювілеями Стефанію Степанівну Конашевич та Ольгу Миколаївну Сіліну.

Про це «Нова Доба» дізналася в Уманській міській раді.

1 квітня в Умані вітали довгожителів

Вітаючи іменинників з поважними датами, Олександр Володимирович зазначив, що їхнє довге, багате добрими справами і звершеннями життя є прикладом для нас усіх. На долю цих мужніх людей випало багато випробувань, але вони не втратили оптимізму і надії на краще. Очільник міста побажав ветеранам міцного здоров’я, родинного затишку і миру, а також вручив іменинникам вітальні листівки та подарунки.
1 квітня в Умані вітали довгожителів

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x