Звенигородці провели благоустрій території

6 Квітня 2015, 15:06
0

Продовжуючи добру традицію проведення заходів з озеленення та благоустрою міста, 3 квітня на прилеглій території районної ради працівники виконавчого апарату та голова ради Володимир Кучер висадили понад 30 кущів самшиту, які були надані державним підприємством «Звенигородське лісове господарство».

Про це «Нова Доба» дізналася в Звенигородській РДА.

Приємно зазначити, що в ході проведення робіт по благоустрою прилеглої території та її звільнення від сміття долучилися наші звенигородські волонтери з благодійного фонду «Звенигородщина з Україною в серці» на чолі з керівником Віктором Ткаченком, які допомагають не тільки нашим військовим в зоні АТО а й корисною працею звенигородській громаді.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x