На Христинівщині від печі загорілася кімната
6 Квітня 2015, 21:07
0
Сьогодні, 6 квітня, о 03:00 в селі Велика Севастянівка виникла пожежа в кімнаті житлового будинку на вулиці Дзержинського. Сусіди, які побачили дим, що виходив з вікон будинку, негайно викликали рятувальників. На місце події оперативно прибули вогнеборці Христинівської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС та добровільна пожежна команда ВК «Украгротех». Завдяки спільним зусиллям рятувальникам удалося локалізувати та ліквідувати займання. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.
Як з`ясувалося, до пожежі в будинку призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.