Гранату в Степанках знайшов місцевий житель
6 Квітня 2015, 22:08
0
Сьогодні піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищила гранату Ф-1 часів Великої Вітчизняної війни. Вибухонебезпечний предмет виявив житель с. Степанки. Під час посадки дерев на власній присадибній ділянці чоловік виявив підозрілий металевий предмет, про що повідомив рятувальників за телефон «101». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.
Це вже 6 граната серед 59 вибухонебезпечних предметів, які були виявлені та знищені в області з початку року.
