Тепловоз пасажирського потягу загорівся під час руху під Золотоношею (ОНОВЛЕНО)

8 Квітня 2015, 14:57
0

8 квітня о 08:05 на 842 км Одеської залізниці, біля залізничної станції «Привітне» в Золотоніському районі під час руху загорівся тепловоз пасажирського потягу сполученням «Одеса-Київ».

Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.

Ще до приїзду вогнеборців машиніст зупинив потяг, до складу якого входить 17 вагонів, та разом з помічником за допомогою вогнегасників почали самостійно боротися із вогнем.
Тепловоз пасажирського потягу загорівся під час руху під Золотоношею (ОНОВЛЕНО)

До гасіння пожежі були залучені чергові караули з пожежно-рятувальних частин м. Золотоноша та смт. Драбів.

О 09:13 пожежу було ліквідовано.

Затримки руху потягів не було. Внаслідок події загиблих та травмованих немає.

Причина та збиток від пожежі встановлюються.

На місці події працює оперативна група Управління ДСНС.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x