Тепловоз пасажирського потягу загорівся під час руху під Золотоношею (ОНОВЛЕНО)
8 Квітня 2015, 14:57
0
8 квітня о 08:05 на 842 км Одеської залізниці, біля залізничної станції «Привітне» в Золотоніському районі під час руху загорівся тепловоз пасажирського потягу сполученням «Одеса-Київ».
Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.
Ще до приїзду вогнеборців машиніст зупинив потяг, до складу якого входить 17 вагонів, та разом з помічником за допомогою вогнегасників почали самостійно боротися із вогнем.
До гасіння пожежі були залучені чергові караули з пожежно-рятувальних частин м. Золотоноша та смт. Драбів.
О 09:13 пожежу було ліквідовано.
Затримки руху потягів не було. Внаслідок події загиблих та травмованих немає.
Причина та збиток від пожежі встановлюються.
На місці події працює оперативна група Управління ДСНС.