У Черкасах пройшла обласна першість з шахів серед школярів

9 Квітня 2015, 16:38
0

В місті Черкаси 28-29 березня та 4-5 квітня 2015 року проходив чемпіонат Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат. Змагання відбулися у вікових групах за коловою і швейцарською системою. Від Чигиринського району у турнірі взяли участь Олександр Коркоць та Вікторія і Владислав Захарченки.

Про це «Нова Доба» дізналася в Чигиринській РДА.

У віковій категорії до 12-ти років серед юнаків восьмирічний Владислав Захарченко виборов ІІІ місце серед 16 учасників. Перші три тура Владислав завершив перемогою, здолавши у другому турі майбутнього переможця Ростислава Гончаренка із Золотоноші, для якого це була єдина поразка у чемпіонаті. В четвертому турі чигиринець поступився срібному призеру турніру черкащанину Єгору Чобітьку. У напруженій рівній боротьбі після шостого туру тільки ці три шахісти мали по 5 очок. Долю золота, срібла і бронзи вирішив останній тур. Переможці нагороджені медалями і грамотами управління у справах сім\’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністраціі та Федерації шахів Черкаської області. Нагороди шахістам вручив Президент Черкаської обласної федерації шахів Сергій Жуган.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x