У Черкасах сформували збірну області з фітнесу та бодібілдингу
10 Квітня 2015, 18:34
0
Днями в обласному центрі завершився відкритий Кубок Черкас з фітнесу та бодібілдингу. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».
Близько 30 учасників боролися за місце у збірній. Найкращі спортсмени представлятимуть Черкащину цього тижня у Києві, а згодом – в Івано-Франківську на Чемпіонаті України.
Чоловіки та жінки змагалися в номінаціях: бодібілдинг, фізік, фітнес-бікіні та бодіфітнес.

– За кулісами були певні переживання. Проте всі сумніви остаточно розвіялися, коли я вийшов на сцену. Впевненість я відчув, коли з залу почали підтримувати близькі та друзі. Для спортсмена це важливо, – розповів Ігор Гловацький, член збірної Черкаської області. – Далі на нас чекає Чемпіонат України та ще жорсткіша підготовка.