Олександр Цебрій проходитиме тест на довіру уманчан
Сьогодні на позачерговій сесії міськради одним з питань буде висловлення довіри до роботи виконувача обов’язків міського голови Олександра Цебрія. Радикальна партія Ляшка уже встигла наперед обізвати корумпованими усіх депутатів, що проголосують на підтримку в.о. мера… Тоді як уманська громада вперше висловлюється на підтримку очільника міста…
Парадокс по-уманськи. Коли в місті працював Юрій Бодров, він влаштовував багатьох політиків, але не влаштовував громаду. Сьогодні ситуація навпаки – провідні громадські активісти хочуть, аби депутати висловили довіру виконувачу обов’язків міського голови.
Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вечірня Умань».
– Скажу так – ніколи не був у команді Цебрія. Але з точки зору справедливості, я більше бачу в його роботі позитивного, ніж негативного. По перше – це благоустрій міста: Осташівка, центральна частина. Розчистка міщанського кладовища. – розповів В’ячеслав Зозуля, громадський діяч, член виконкому. – Буквально сьогодні приймали на виконкомі рішення про закупку 50 урн і 15 стендів для оголошень. Аби на стовпах не чіпляли. Ще один важливий факт – це будівництво 18 квартальних котелень. Нарешті проведений аудит в водоканалі. І в критичній ситуації, коли місто взагалі могло бути без води, вода залишилася. Якби я був депутатом, то довіру б висловив.
Такої ж думки Володимир Гончарук, який відомий в Умані боротьбою з МАФами в районі паломництва, установкою хреста та будівництвом пам’ятника Гонті і Залізняку.
– Я б на місці депутатів висловив довіру. Як для старої гвардії, Олександр Цебрій доволі прозорий. І співпрацює з громадськими організаціями. І допомагає. І по місту робить багато. Хоч би не попхнули раніше часу, бо діри на дорогах нікому буде латати. От прийдуть вибори, і нехай люди чесно вибирають мера Умані. А зараз нехай працює. Он і «розливайки» в місті накрили, і з наркотиками починають боротися. Мабуть це комусь не подобається, якщо відразу стільки політиків напали. – прокоментував ситуацію Володимир Гончарук.