Городищанин збив на переході у Черкасах старого дідуся
10 Квітня 2015, 11:16
0
9 квітня, близько 11.40 год., водій автомобіля «Деу Сенс», 37-річний житель Городищенського району, керуючи автомобілем, по вулиці Смілянська на перехресті з вулицею Вернигори в м. Черкаси, скоїв наїзд на пішохода, 87-річного жителя м. Черкаси, який переходив проїзну частину вулиці Смілянська, по пішохідному переходу.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.
Внаслідок пригоди пішохід отримав закритий перелом лівого колінного суглобу, госпіталізований до третьої міської лікарні.
