У Черкасах попрощалися з Ігорем Кобилочним

11 Квітня 2015, 13:25
0

Сьогодні на Центральному стадіоні Черкас попрощалися з легендарним футболістом, майстром спорту СРСР та легендою черкаського футболу – Ігорем Кобилочним. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».
Серце Ігоря Сергійовича перестало битися у середу, він пішов га 77-му році життя. Сьогодні, окрім близьких та рідних, на Центральний стадіон завітали вболівальники, знайомі та футбольна громада.

В останнє Ігор Сергійович вийшов на смарагдовий стадіон «Центрального». В останню путь його проваджали, пронісши газоном стадіону. Саме на цьому полі Кобилочний відіграв безліч матчі та виходив на гру у складі першої професійної команди Черкащини у далекому 1958-му.

У Черкасах попрощалися з Ігорем Кобилочним
У Черкасах попрощалися з Ігорем Кобилочним

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x