У першому кварталі до бюджету Черкаського району надійшло понад 24 млн грн
З них від податку на доходи фізичних осіб надійшло 11,2 млн грн. Ще 3,9 млн грн отримала казна від плати за землю. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Вікторія Лозумірська.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.
– Загалом перший квартал 2015 року по надходженнях продемонстрував позитивну динаміку. На 1,2 млн гривень (темп росту проти 2014 року становить 158,3 %) збільшилася сплата єдиного податку порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить 3,3 мільйонів гривень, – повідомила податківець. – Ці результати надходжень до бюджету свідчать про те, що першочергові кроки в роботі інспекції, які було розроблено з урахуванням фінансової та економічної ситуації у країні, спрацювали швидко, а також про підвищення відповідальності платників Черкаського району.