За добу на Чорнобаївщині сталися дві пожежі

14 Квітня 2015, 15:41
0

У селі Новоукраїнка виникла пожежа у надвірній споруді на вулиці Леніна. Ще до прибуття рятувальників сусіди власними силами за допомогою підручних засобів прибили полум’я. На місце події оперативно прибули черговий караул Чорнобаївської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС, а також добровільні пожежні команди СТОВ «Старий Коврай» та ПСП «Нива» із села Лукашівка. Завдяки спільним зусиллям вогнеборці швидко ліквідували займання та здійснили проливку конструкцій з метою попередження повторного займання. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю споруди на площі 20 м.кв.

Того ж дня, о 23:40 до служби порятунку надійшло повідомлення про загорання в селі Ревбинці. На ліквідацію пожежі у надвірній споруді на вулиці Перемоги оперативно прибули чорнобаївські вогнебоці, а також місцева пожежна команда «Канівці» із села Великі Канівці та добровільна пожежна команда СТОВ «Агро-Ко» із села Мельники. Значно ускладнювало гасіння пожежі вугілля, яке знаходилося в середині будівлі, проте завдяки спільним зусиллям вогнеборців загорання було успішно ліквідовано.

Як з`ясувалося під час попередньої перевірки, причиною обох пожеж стало коротке замикання електромережі.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x