На Уманщині через недопалок загорівся будинок

14 Квітня 2015, 16:25
0

12 квітня о 08:45 в селі Ладижинка у житловому будинку на вулиці Жовтневій виникла пожежа. Сусіди, які побачили дим, що виходив з вікон будинку, негайно викликали рятувальників. На місце події оперативно прибули уманські вогнеборці та місцева пожежна команда, які спільними зусиллями о 10:00 ліквідували пожежу. Через сильне задимлення приміщення вогнеборці змушені були працювати в апаратах на стисненому повітрі. Загиблих та постраждалих на пожежі немає. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

За попередніми даними пожежа виникла через погано загашений недопалок 54-річного господаря.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x