Через необережне поводження з вогнем загорівся сарай на Уманщині

14 Квітня 2015, 23:06
0

13 квітня увечері в селі Паланка виникла пожежа у надвірній споруді на вулиці Майка. На ліквідацію займання оперативно прибули уманські рятувальники та місцева пожежна команда. Завдяки спільним зусиллям пожежу вдало ліквідувати продовж 30 хвилин, а також запобігли поширенню вогню на інші споруди. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Вірогідно, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю споруди на площі 40 м.кв.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x