Через необережне поводження з вогнем загорівся сарай на Уманщині
14 Квітня 2015, 23:06
0
13 квітня увечері в селі Паланка виникла пожежа у надвірній споруді на вулиці Майка. На ліквідацію займання оперативно прибули уманські рятувальники та місцева пожежна команда. Завдяки спільним зусиллям пожежу вдало ліквідувати продовж 30 хвилин, а також запобігли поширенню вогню на інші споруди. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.
Вірогідно, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю споруди на площі 40 м.кв.
