Монастирищанку врятували з палаючого будинку
13 квітня о 18:00 у житловому будинку на вулиці Леніна виникла пожежа. Загорання виявили випадкові перехожі, які й зателефонували до Служби порятунку «101». На місце події оперативно прибули рятувальники 5-ї Держаної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС, які впродовж 30 хвилин ліквідували загорання. Під час розвідки та ліквідації пожежі рятувальники евакуювали із задимленого приміщення у безпечну зону 61-річну господиню. Жінку з отруєнням продуктами горіння терміново було доправлено до лікарні. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.
Як з`ясувалося під час попередньої перевірки, до пожежі в будинку призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. У результаті пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено меблі.