Міський голова Сміли разом зі своїми заступниками пішов у відставку
15 Квітня 2015, 15:22
0
Сьогодні, 15 квітня, на сесії міської ради Смілянський міський голова Вадим Решетняк подав заяву на відставку.
Сесія міської ради розпочалась з того, що депутати не забажали призначати Олександра Головченка заступником міського голови, та запропонували Вадиму Решетняку відзвітуватися за свою діяльність.
Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Сміляночка».
Міський голова Вадим Решетняк зачитав депутатам свою заяву про достроково звільнення, та залишив сесійну залу.
Разом з міським головою звільнився і останній його заступник Юрій Студанс.