Міський голова Сміли разом зі своїми заступниками пішов у відставку

15 Квітня 2015, 15:22
0

Сьогодні, 15 квітня, на сесії міської ради Смілянський міський голова Вадим Решетняк подав заяву на відставку.

Сесія міської ради розпочалась з того, що депутати не забажали призначати Олександра Головченка заступником міського голови, та запропонували Вадиму Решетняку відзвітуватися за свою діяльність.
Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Сміляночка».

Міський голова Вадим Решетняк зачитав депутатам свою заяву про достроково звільнення, та залишив сесійну залу.

Разом з міським головою звільнився і останній його заступник Юрій Студанс.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x