Шполянські ліцеїсти вийшли на суботник

15 Квітня 2015, 20:03
0

День довкілля провели 15 квітня у Шполянському навчально-виховному комплексі №2 – ліцеї. Більшість з 560 учнів і вчителі вийшли цього дня, щоб зробити просторий двір ліцею чистішим і красивішим. Як розповів директор ліцею Іван Каракаш, до суботника в нинішньому році долучилися й учні молодших класів, окрім першокласників. Директор навіть пожартував, що саме в школі малюків навчають підмітати і прибирати після себе.

Попри не досить весняну погоду, на шкільному подвір’ї було гамірно і весело – учні й вчителі прибирали подвір’я й газони, сіяли квіти і висаджували розсаду, а також білили дерева і бордюри на квітниках. А гарного настрою додавала чистота, яку діти й дорослі створювали біля рідної школи.

Катерина Вальчиковська

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x