Чигиринець віз тонну риби без документів

15 Квітня 2015, 22:32
0

Учора, 14 квітня, на захисній дамбі при виїзді з м. Черкаси, блок-пост «Золотоноша», в ході проведення операції «Нерест», працівниками ВДАІ міста Черкаси був зупинений автомобіль «Мерседес Спринтер» під керуванням 30-річного жителя Чигиринського району. В салоні та багажнику автомобіля водій перевозив 1000 кг свіжомороженої риби без відповідних документів.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.

На місце події було слідчо-оперативну групу Черкаського райвідділу міліції.
За даним фактом проводиться перевірка.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x