Чигиринець віз тонну риби без документів
15 Квітня 2015, 22:32
0
Учора, 14 квітня, на захисній дамбі при виїзді з м. Черкаси, блок-пост «Золотоноша», в ході проведення операції «Нерест», працівниками ВДАІ міста Черкаси був зупинений автомобіль «Мерседес Спринтер» під керуванням 30-річного жителя Чигиринського району. В салоні та багажнику автомобіля водій перевозив 1000 кг свіжомороженої риби без відповідних документів.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.
На місце події було слідчо-оперативну групу Черкаського райвідділу міліції.
За даним фактом проводиться перевірка.