Стартує сезон полювання на пернату дичину

Дата: 6-08-2015, 11:41

Стартує сезон полювання на пернату дичину
Згідно наказів користувачів мисливських угідь Черкаської області, сезон полювання на пернату дичину розпочнеться з 8 серпня та триватиме до 30 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, що кожен мисливець зобов'язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Документи на право полювання можна отримати в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за адресою: м. Черкаси, вул. Боженка, 4.

У зв’язку з тим, що триває пожежонебезпечний період, закликаємо всіх мисливців не розводити вогонь у лісах і торфовищах та дотримуватися техніки безпеки під час використання зброї. Також наголошуємо на дбайливому ставленні до багатств флори та фауни нашого краю.

Сподіваємося на взаєморозуміння та зичимо гарних трофеїв!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода