Клуб чомусиків зібрав прихильників під дахом Черкаської обласної бібліотеки для дітей

Клуб чомусиків зібрав прихильників під дахом Черкаської обласної бібліотеки для дітей

Тисячі «як?», «що?», «чому?», «навіщо?» за будь-яких обставин і незалежно від години дня й ночі – це нормально, якщо тобі менше 10 років. Але часом батьки й вчителі втомлюються розтлумачувати й добирати правильні слова, та потік питань не припиняється…

Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Що робити? Завітати до бібліотеки – саме для таких цікавих і зачудованих світом малюків, майбутніх дослідників і науковців у обласній бібліотеці для дітей при відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1 – 4 класів діє клуб допитливих дітей «Чомусики». За кілька місяців його учасники відкрили для себе чимало нового. А закінчення весни – найліпший час пригадати щойно засвоєний матеріал, підбити підсумки своєї пізнавальної роботи.

Саме із цією метою на заключній у цьому навчальному році зустрічі «Чомусиків» для них відбулася інтелектуально-пізнавальна гра «Кмітливі посиденьки». Дітлахи трохи напружили пам’ять і переглянули щойно здобуті знання про спорт, працю поштарів, історію іграшок, світ сучасних тварин і прадавніх динозаврів тощо. Не занудьгувати на такій своєрідній підсумковій «контрольній» допомогли різнопланові, несхожі одне на одне конкурсні завдання, а також те, що змагатися малюкам довелося об’єднавшись у дві команди. Учасники поєднували інвентар з видом спорту; розгадували ребуси, присвячені жіночим і чоловічим іменам; розв’язували кросворд; конструювали слова-назви іграшок; складали зооалфавіт та багато іншого, – часу даремно не втрачали. Боротьба вийшла завзятою й дуже гамірною, але юні ерудити швидко довели, що рік не «сачкували» та все запам’ятали на відмінно.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x